Edge Sander TECNOLEGNO COMPACT 44/3450

Artikel-Nr. 485
HerstellerTECNOLEGNO
Modell / Typ der MaschineCOMPACT 44/3450
Baujahr2008
Kategorie von MaschinenEdge Sander
| |
Ort

Gorzow Wielkopolski

Lieferbedingungen
Kosten für die Anlieferung

Client-Abdeckung

Starttyp

ausgehandelt

Beschreibung

JEDNOSTRONNA SZLIFIERKA WĄSKICH PŁASZCZYZN TECNOLEGNO COMPACT 44 / 3450
Typ/Model: COMPACT 44/3450
Rok Produkcji: 2008
Stan Techniczny: Bardzo Dobry

OPIS TECHNICZNY:
Maszyna przystosowana do szlifowania obrzeży płyt, zarówno z drewna litego, fornirowanych, MDF, płyt wiórowych, jak i lakierowanych podkładem poliuretanowym, UV, poliestrowym, itp. Maszyna ma bardzo stabilną konstrukcję. Składa się z ramy nośnej wykonanej z elementów rurowych, na której zamontowane są kolumny nośne ramienia obróbczego. Kolumny gwarantują odpowiednią masywność i brak wibracji podczas procesu obróbczego. Posuw gąsienicowy o wysokiej precyzji. Gąsienica w całości wykonana ze stali. Suwaki wykonane z nylonu, okryte gumowymi płytkami. Gąsienica przesuwa się na dwóch zamiennych stalowych prowadnicach, z których jedna jest płaska, a druga pryzmatyczna.

DANE TECHNICZNE:
" Prędkość posuwu regulowana: od 5 do 25 m/min
" Wymiary obrabianych płyt:
długość: min. 110/120 mm, max. 2000 mm
szerokość: min. 110/120 mm, max. 2000
grubość: min. 10 mm, max. 100 mm

TRZY ZESPOŁY SZLIFUJĄCE N 90/S
Taśmowy zespół szlifujący do profili płaskich i profilowanych aż do 90 mm
Regulowany ruch oscylacyjny taśmy ściernej. Zabezpieczenie w przypadku zerwania taśmy z natychmiastowym wyjściem trzewika i zatrzymaniem przesuwu elementów. Dysze odpowiedzialne za czyszczenie i chłodzenie taśmy ściernej z interwencją czasową zsynchronizowaną z wejściem trzewika. Mechaniczne wskaźniki pozycji, na trzech osiach regulacji zespołu (pozioma, pionowa, kąt nachylenia). Silnik zasilany przez inwerter o mocy 2,25 kW Wymiary taśmy ściernej 3000 x 90 mm Zakres kąta nachylenia od -30° do +100° Wydajność instalacji odciągowej: 1000 m?/h przy 25 m/s Zapotrzebowanie w sprężone powietrze: 1400 l/min

TARCZOWY ZESPÓŁ SZLIFUJĄCY SBI/3
Tarczowy zespół szlifujący scotch-brite z automatyczną korektą ustawień w zależności od stopnia zużycia ściernicy. Wskaźniki pozycji, na trzech osiach regulacji zespołu (pozioma, pionowa, kąt nachylenia). Silnik kontrolowany przez inwerter o mocy 2,25 kW. Wał nośny ściernicy ? 30 mm. Ściernica ? 200 x h max 100 mm. Zakres kąta nachylenia 360?. Wydajność instalacji odciągowej: 700 m?/h przy 25 m/s.

STEROWANIE ELEKTRONICZNE
Urządzenie elektroniczne sterujące czasowym wejściem i wyjściem trzewików szlifujących, ściernic, oraz korektą ustawień w zależność od stopnia zużycia ściernic.

NORMA CE
Maszyna wykonana zgodnie z dyrektywą 98/37/CE.

Kommentare

Kontakt

Maschine zum gleichzeitigen Transport und Verarbeitung Element tak
Die Maschine verfügt über CE-Kennzeichnung tak
Maschine tak
Vorschubgeschwindigkeit m / min 5-25
Technisch effizient tak
Sehr Guter Zustand tak

Weitere Maschinen in der Schleif-Rand

Andere Maschinen dieses Herstellers