Robot Lakierniczy C.M.A. ROBOTICS Robot Antropomorficzny Do Lakierowania GR-650

Пункт нет. 425
ПроизводительC.M.A. ROBOTICS
Модель / тип машиныRobot Antropomorficzny Do Lakierowania GR-650
Год выпуска
Категория машинRobot Lakierniczy
| |
Местоположение

Гожув Велькопольски

Условия поставки
Стоимость доставки

договорная

Тип запуска

договорная

Описание

Robot Antropomorficzny Do Lakierowania CMA Robotics GR 650
Typ/Model: GR-650

Dane Techniczne:
" Napięcie zasilania: 230-400 V a.c. trzy fazy + neutrum + ziemia
" Częstotliwość: 50 Hz
" Pobór mocy: 3 KVA
" Max wysokość ramienia: h = 2920 mm
" Zasięg działania robota: R = 1930 mm
" Waga Robota wersja "ST": 370 kg
" Waga Robota wersja G3: 1168 kg
" Waga Robota wersja G4: 1222 kg
" Stopień ochrony robota ExP: IP66
" Wymiary i waga Szafy elektrycznej:
" Robot Gr 650 ST/G3 Szer. x Wys. x Głęb. 800 x 1700 x 600 mm Waga: 240 kg
" Robot Gr 650 G4 Szer. x Wys. x Głęb. 1000 x 1900 x 600 mm Waga: 258 kg
" Stopień ochrony szafy: IP54
" Poziom ciśnienia akustycznego emisji: < 70 dB
" Temperatura otoczenia: +5°C < T < +40°C
" Wilgotność: 30%< Ur (wilgotność względna) <95%
" Wysokość n.p.m.: 1000 m n.p.m.
" Temperatura transportu i magazynowania: -25°C < T < +55°C (T = +70°C w okresach czasu nie przekraczających 24 h)
" Ciśnienie robocze: 7 bar

Robot Gr 650 jest antropomorficznym 6-osiowym robotem samoprogramującym, który znajduje zastosowanie w automatycznym lakierowaniu zarówno pyłowym jak i płynnym, oraz ogólnie lakierowaniu natryskowym.
o Robot ma zastosowanie w produkcji seryjnej (linia) zarówno z obracaniem zatrzymanego elementu, kontrolowanego przez robota, jak i z obracaniem przesuwającego się elementu. Robot w tej wersji może być zakotwiony do ściany lub sufitu, aby można było wykorzystać istniejące już przenośniki transportowe lub ze względu na szczególne wymagania związane z lakierowaniem szczególnie dużych powierzchni.
Operator ręcznie sterując robotem wykonuje pełny cykl lakierowania na elemencie próbnym. Komputer sterujący zapisuje w pamięci wszystkie trajektorie ruchów i wykonane polecenia, aby następnie wiernie je odtwarzać. Podczas tej fazy ramię robota jest uniezależnione od podzespołów napędowych i zostaje doskonale wywarzone stając się w ten sposób bardzo lekkie i całkowicie sterowne we wszystkich fazach pozycjonowania i programowania. Korzyścią tego systemu jest możliwość kontrolowania programu, który zostaje zapisany w pamięci podczas danej fazy co sprawia, że używanie robota staje się bardzo proste.
Programowanie blokowe pozwala na modyfikowanie lub powtarzanie wybranych części programu. Ta funkcja pozwala na przygotowywanie programu dla bardzo złożonych elementów lub mających duże wymiary.
Możliwe jest programowania "punkt po punkcie" z opracowywaniem i modyfikowaniem trajektorii, prędkość i parametrów procesu.
Zarządzanie w trybie wprowadzania programu lub edytowania parametrów procesu pozwala na obracanie pistoletu, regulację strumienia przepływu produktu, zarządzanie prądem elektrostatycznym, regulacja karuzeli, napór produktu. Jak zostało to już powiedziane powyżej zapisanie w pamięci i zarządzanie programami dokonuje się poprzez PC połączony ze sterowaniem maszyny. Wybór programu może odbywać się ręcznie za pomocą klawiatury lub w sposób automatyczny za pomocą zdalnego sterowania lub listy obróbczej.
Menu prezentowane jest na wyświetlaczu z możliwością przejścia do menu diagnostycznego dla przeprowadzenia kontroli funkcjonowania oraz set-up wszystkich funkcji robota i jego komponentów, zarówno wtedy, gdy robot jest zatrzymany, jak i podczas cyklu obróbczego.
Robot Gr 650 to robot zaprojektowany do pracy w szczególnie trudnych warunkach. Jest on używany w różnych branżach i do obróbki różnych materiałów, jak np. drewno, plastyk, metal, ceramika. Można go wykorzystywać do nakładania materiałów uszczelniających, klejów, żywic usztywniających. zmiany. Zasadniczo nie istnieją żadne ograniczenia w kwestii intensywności eksploatacji robota.
W trakcie wskazanych przerw w pracy, jak zostało to opisane w niniejszym podręczniku w rozdz. 10, należy przeprowadzać, w określonych odstępach czasu, podane operacje konserwacyjno-kontrolne.
Robot Gr 650 wymaga odpowiedniej przestrzeni operacyjnej, którą należy określić biorąc pod uwagę również zainstalowane wyposażenie dodatkowe oraz zasięg działania robota, aby w ten sposób wyznaczyć odpowiedni obszar ochronny, zapewniający pełne bezpieczeństwo operatorów.

Комментарии

Контакты

  • Телефон: (+48) 602 622 599
  • Телефон: (+48) 95 728 60 50
Машина имеет маркировку СЕ tak
Машина tak
Технически эффективный tak
Отличное состояние tak