1 Taśmy transportowe

Taśmy transportowe

PRZEMYSŁ LOGISTYCZNY I LOTNISKA

Lignum posiada szeroką gamę taśm przenośnikowych przystosowanych do sektora logistycznego i lotnisk. Trudnopalność zgodnie z ISO340, cichobieżność, odporność na starcia, wysoki lub niski współczynnik tarcia, wysoka antystatyczność, niski procent wydłużenia, itp.

Taśmy transportujące Lignum mają szerokie zastosowanie przy odprawach na lotniskach, transporcie i wydawaniu bagaży, przystosowane są do pracy po łuku, odporne są na promienie Rentgena. Stosowane są również w supermarketach (boksy kasowe)w halach produkcyjnych, przy sortowaniu przesyłek pocztowych i wielu innych miejscach.

Przemysł drzewny

Taśmy transportujące oraz taśmy przenośnikowe pokryte PVC i PU stosowane w przemyśle drzewnym, mają szerokie zastosowanie w procesach obróbki niegładkich, drewnianych i drewnopochodnych płyt, takich jak HDF, MDF, OSB i innych podobnych produktów.

Aby sprostać wysokim wymaganiom jakie stawia się taśmom transportującym w przemyśle drzewnym, Lignum stosuje dodatkowo wzmacniane włókna, zwiększające wytrzymałość taśm na zużycie.

Nasza INNOWACYJNOŚĆ

Wykonujemy specjalistyczne pasy transmisyjne o nietypowych grubościach, twardościach, kolorach i wymiarach. Jesteśmy w stanie wyposażyć taśmy transportowe w ponadstandardowe wymiary zabieraków, fal, falbanek i niestandardowe ich ułożenie.

Jeśli zajdzie taka konieczność, nasi specjaliści są w każdej chwili do Państwa dyspozycji i dotrą w każde miejsce w Polsce by służyć pomocą w rozwiązaniu problemu z doborem lub pomiarem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Obsługujemy: przemysł drzewny, lotniczy, samochodowy, spożywczy.

Taśmy przenośnikowe Lignum do przemysłu drzewnego, uzyskały w świecie miano produktu renomowanego.